Prijslijst

Na een ongetwijfeld spannende race, zullen de eerste Engskes die over de meet dobberen en door de gerechtsdeurwaarder worden aangemerkt, in de prijzen vallen.  De hoofdprijs is zowaar een uw gewicht in Champagne aangeboden door J. Pérard

De Ronde Tafel Leuven wenst iedere deelnemer alvast veel succes!

En dit jaar hebben we een nieuwigheid voor al die fans die “nooit iets winnen” : we geven een speciale troostprijs weg aan het Engske dat als ALLERlaatste over de finishlijn komt. Want ook bij de Engskeskoers geldt: meedoen is eigenlijk nog veel belangrijker dan winnen!

Prijs Sponsor
1 Uw gewicht in Champagne J. Pérard
2 Philips TV Expert Demesmacre
3 3 kisten wijn (Fat Lady / Marimist / Ernest) Hasher Family Estate
4 3 kisten wijn (Fat Lady / Marimist / Ernest) Hasher Family Estate
5 Iphone Ifixers
6 Orthopedisch hoofdkussen Equilli
7 Orthopedisch hoofdkussen Equilli
8 Eendje onder stolp Animaux Speciaux
9 Eendje onder stolp Animaux Speciaux
10 Eendje onder stolp Animaux Speciaux
11 Eendje onder stolp Animaux Speciaux
12 Eendje onder stolp Animaux Speciaux
13 Bon het Moorinneken t.w.v. 100 EUR het Moorinneken
14 Bon Valduc 100€ met fles champagne Resto ValDuc
15 Voetbalshirt OHL
16 Bon Valduc 50€ met fles champagne Resto ValDuc
17 Bon Valduc 50€ met fles champagne Resto ValDuc
18 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
19 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
20 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
21 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
22 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
23 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
24 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
25 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
26 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
27 Bon Auberge de Prince t.w.v. 50 EUR Auberge de Prince
28 Bon het Moorinneken t.w.v. 50 EUR het Moorinneken
29 Bon het Moorinneken t.w.v. 50 EUR het Moorinneken
30 Bon het Moorinneken t.w.v. 50 EUR het Moorinneken
31 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
32 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
33 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
34 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
35 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
36 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
37 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
38 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
39 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
40 Assortiment Thee t.w.v. 50 EUR Kaori
41 2 voetbaltickets OHL
42 2 voetbaltickets OHL
43 Boek "A-not-perfect perfect lifestyle" Lies Demesmacre
44 Boek "A-not-perfect perfect lifestyle" Lies Demesmacre
45 Boek "A-not-perfect perfect lifestyle" Lies Demesmacre
46 Boek "A-not-perfect perfect lifestyle" Lies Demesmacre
47 Boek "A-not-perfect perfect lifestyle" Lies Demesmacre
48 Bon het Moorinneken t.w.v. 25 EUR het Moorinneken
49 Bon het Moorinneken t.w.v. 25 EUR het Moorinneken
50 Bon het Moorinneken t.w.v. 25 EUR het Moorinneken
51 Bon het Moorinneken t.w.v. 25 EUR het Moorinneken
52 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
53 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
54 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
55 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
56 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
57 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
58 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
59 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
60 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
61 Bon Barba t.w.v. 25 EUR Barba
62 Ontbijt voor 2 personen Punto Caffè
63 Ontbijt voor 2 personen Punto Caffè
64 Ontbijt voor 2 personen Punto Caffè
65 Ontbijt voor 2 personen Punto Caffè
66 Ontbijt voor 2 personen Punto Caffè
67 Drankkaart t.w.v. 20 EUR Café Leuven Central
68 Drankkaart t.w.v. 20 EUR Café Leuven Central
69 Drankkaart t.w.v. 20 EUR Café Leuven Central
70 Drankkaart t.w.v. 20 EUR Café Leuven Central
71 Drankkaart t.w.v. 20 EUR Café Leuven Central
72 Voetbalsjaal OHL
73 Voetbalsjaal OHL
74 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
75 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
76 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
77 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
78 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
79 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
80 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
81 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
82 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst
83 Bon Würst t.w.v 15 EUR Würst